Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.)

2 posters
YazarMesaj
Sago_kafkef
Site Admini
Site Admini
Sago_kafkef

Erkek
Rep Puanı :
path="" title="" permalink="">

SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.) Empty
MesajKonu: SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.)   SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.) I_icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 10:44 am

ERDAL ŞAHİN(1988 ----)
ROMANLARI:On beş kişiye saldırdım,Karaambar ovası,Kamyoncunun derdi..(devam etmekte)
TİYATROLARI:Cenabettin Neettin,Nam-ı Kemal,Kamyoncunun hatıraları,Tutkulu sürüş,gaz,fren,şanzıman

HALİT BEYAZ(1988-2030)
ROMANLARI:Çalılıklar arasında,Antalya yolunda,Yaralı ceylan,Patlak tekerlek,Gaz ve frn arası
TİYATROLARI:Hava bombisi,Kırmızı kamyon,Sevdalılar yolu,Tente'nin içinde sevdim seni,Çatlak dikiz

GÖKHAN ARDA(1990-2333)
ROMANLARI:Metal jant,Otostopçu kadın,Havalı korna,Üçüncü vites,İbre ikiyüzkırk,Parçalı şerit
TİYATROLARI:Kırmızı ışık,Badici Reco,Kurufasulye,Emniyet kemeri,Bir kamyoncunun günlüğü,Daat ...Daat

ÖNDER KARAYILAN(1990-2042)
ROMANLARI:Benim sevgili kamyonum,Egzoslar altında bir gece,Kaput altı,E-5 yolunda,Dağlar ardında,Güneşe yolculuk
TİYATROLARI:Gurbet,Artistik patinaj,Yarım depo benzin,Aklımdaki Badici,Unutulmaz gece,Yağsız piston,Teksaz yolu

GÖKMEN YILDIZ(1988-2042)
ROMANLARI:Kontak deliği,Yamuk levye,Bozuk akü,Kırma kolu,Vites dişlisi,Kriko,Trafik ışıkları,Hayalimdeki trafik memuru
TİYATROLARI:Bolu tüneli,Radar kırıcı,Etmeyin memur bey,Trafik cezası,çizik kaporta,AS-250 Sevdam,Kırık Kapı

EMRE TEMUR(1990-2058)
ROMANLARI:Kamyoncunu feryadı,Dolu tabanca,Şime kadın,Mağaa yolu,İki ileri bir geri,Sivas'ın yolları
TİYATROLARI:Kamyoncular gecesi,Yamalı lastik,Girdim karaambara,Gümüşyaka köprüsü,Al yazmalım,Uçurum,Ters kontak

NOT:KARAAMBARCILAR BULUNDUĞU DÖNEM İÇİNDE BİR ÇOK SANSÜR VE YASAĞA MARUZ KALMIŞTIR..

"SAYGILARLA"

http//karaambar.yetkin-forum.com
https://karaambar.yetkin-forum.com/
Sago_kafkef
Site Admini
Site Admini
Sago_kafkef

Erkek
Rep Puanı :

MesajKonu: Geri: SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.)   SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.) I_icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 10:44 am

hadi hayırlı olsun akımınız Very Happy Very Happy Very Happy
https://karaambar.yetkin-forum.com/
Administator
Site Admini
Site Admini
Administator

Erkek
Rep Puanı :

MesajKonu: Geri: SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.)   SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.) I_icon_minitimeSalı Nis. 01, 2008 1:20 pm

ahaha Very Happy:D süper lan bunları ben mi yazmışım

SON EDEBİ AKIM"KARAAMBARCILAR" (XIX-XX yy.)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BUNLAR BEDAVA"""