Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FENERBAHÇE MESAJLARI

YazarMesaj
Sago_kafkef
Site Admini
Site Admini
Sago_kafkef

Erkek
Rep Puanı :
path="" title="" permalink="">

FENERBAHÇE MESAJLARI Empty
MesajKonu: FENERBAHÇE MESAJLARI   FENERBAHÇE MESAJLARI I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 10:08 am

» BU BİR CUMHURİYET,FENERBAHçE CUMHURİYETİ KARDEŞİM...

» Bu dünyada her şey yalan Bir tek gerçek senin inan Yolun sonu ölüm olsa Vazgeçmem ben bu sevdadan Fenerbahçe ..

» BU DüNYADA HER ŞEY YALAN BİR TEK GERçEK SENSİN İNAN YOLUN SONU öLüM OLSA VAZGEçEMEM BEN BU SEVDADAN FENERBAHçE.

» BU SENE SON OLMALI,ARKAŞI OLMAMALI SöYLETME ARTIK FENER ACI HASRET ŞARKSINI.

» BURASI KADIKöY BURDAN çIKIŞ YOK.....

» Candan öte sevmedik mi seni kanarya,issiz gecelerde gittik deplasmanlara,öl dedin de ölmedik mi senin uğruna,Fenerbahçe bu can feda senin yoluna.

» Cimbom musun nesin seni kaplanlar yesin şunlara bakın.

» CİMBOM MUSUN NESİN SENİ KAPLANLAR YESİN,ŞUNLARA BAKIN.

» CİMBOM SANA KADIKöY GS li misin?ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN.

» CİMBOMLULAR HESABINIZA YATIRILMIŞTIR.GALATASARAYLILARA BAĞIS OLSUN!!.

» Cimbomlular için bağış kabul edilir hesap.

» CİMBOMLULARA MüJDE RüYA YAZ 4646,YA GöNDER ŞAMPİYONLUĞU RüYANDA GöR.

» CİVCİVLERİ ORTALIKTA BIRAKMAYIN YOKSA ASLANLAR YİYEBİLİR :

» çocuklar ölümüne kadar FENERBAHçE şampiyonluk turları atalım hep birlikte....

» Coşturuyor tüm milleti FENERBAHçE cumhuriyeti.

» DALE CIMBOMA DALE,çüNKü CIMBOM PALE,üç METRE KARE,BAK SUNLARIN HALİNE...

» DEĞİŞEN DüNYANIN DEĞİŞMEYEN KANARYASI.

» Deliyiz Meliyiz Ama Yürekliyiz Nede Olsa Biz Fenerbahçeliyiz......

» Devlet demir yolları fener atar golleri 6\'dan fazla atmayın cimbomu ağlatmayın(onlara da yazık o kadar para sıkıntısı içinde)demi ama biz cimbom değil kanaryayız düşmanımıza bile acırız!

» Dilimdesin gündüz gece satır satır hece hece şampiyonsun Fenerbahçe

» Doğduğumda bütün doktorlar çok şaşırmış.çünkü bir kolumdan sarı diğerinden lacivert kan akıyormuş.Fenerbahçeli kanından belli olur...

» Doğuda fener batıda fener kuzeyde güneyde rakipleri yener.

» Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır biri fbliler diğeri ise fbli olduğunu bilmeyenler.

» Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler.

» Elbette herkes bir gün Galatasaraylı olacak ama geri kalan 364 gün ise FENERBAHçELİ olacak

» EN BüYüK FENER BU SENEDE ŞAMPION HERKESİ YENER.

» FENER BAHçE SENİ öLüNCEYE KADAR SEVECEĞİM.

» FENER BAHçELİ DOĞDUM BENİ BU ŞEKİLDE FENER BAHçELİ ŞEKLİNDE MEZARA GöMECEKLER.MEZAR TAŞIMIN üSTüNDE:BİR ZAMAN FENER BAHçELİYDİ VE YİNE FENER BAHçELİ öLDü DİYE YAZACAKLAR.....

» Fener bahçeye anlam veren kupalar, şampiyonluklar değil; kupalara,şampiyonluklara anlam veren Fener Bahçedir...

» FENER DEDİNİZ SöNDüNüZ,ASLAN DEDİNİZ KAçTINIZ, HAMSİYDİNİZ YENDİNİZ, KARTAL OLDUNUZ, ŞAMPİYONSUNUZ!!

» FENER EN SON TüRKİYE KUPASINI ALDIĞINDA RüŞTü İLKOKULA GİDİYORDA FENER BöYLE GİDERSE KİM BİLİR ALEX 60 YAŞINA GELİP öLüNCE DüNYA KUPASINI ALIR FENERBAHçE.

» Fener fener çok yaşa sen nerde biz orda seninleyiz sarı kanarya!!!

» Fener Fener galatayı yen er Beşiktaş feneri görünce fıstığı söner.

» Fener seni hiç bir şeye değişmem.

» Fenerbahçe bayrağı sancaktır Kadıköy de.

» Fenerbahçe benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim kimse fenerden başka takım tutmasın.

» Fenerbahçe bu senede bizimle diğerlerini güle güle

» FENERBAHçE BüYüKLüĞü NE ŞAMPİYONLUK BüYüKLüĞü NEŞE KUPA BüYüKLüĞüDüR...ONUN BüYüKLü BAŞKA BİR BüYüKLüKTüR İŞTE ADI KONMAZ....

» Fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür işte; ADI KONAMAZ.

» Fenerbahçe destanıymış!! haa olsa olsa sizden fıkra olur çocuklar gülsün eğlensin diye!

» Fenerbahçe forması tutkulu bir aşk gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğini de yüzüne bakmaz

» Fenerbahçe hep seninleydim ve daima seninle kalacağım.Smile

» FENERBAHçE SEN çOK YAŞA CANIM FEDA OLSUN SANA. Hİç BİR ŞEYE DEĞİŞİLMEZ SENİN SEVGİN BU DüNYADA. LALALALAYLAYLAY...

» Fenerbahçe sen Türkiye’nin hatta dünyanın belki de kalbimin şampiyonusun mazinde bir tarih yatar yaşa Fenerbahçe türkün kalbi senle atar.

» FENERBAHçELİ OLMAK BİR DUYGUDUR,FENERBAHçELİ OLMAK BİR GöREVDİR...

» Fenerbahçeli olmayanlar yaşamış sayılmaz çünkü FENERBAHçE bir yaşam tarzıdır

» Fenerbahçeli olunmaz Fenerbahçeli doğulur.

» Fenerbahçeliyiz birazcık deliyiz Rahatsız ettiysek özür dileriz..

» FENERBAHçEM BENİM BİRİCİK SEVGİLİM SöYLE SENDEN BASKA KİMİM VAR BENİM tek aşkımsın FENERBAHçEM aşksız olur ama sensiz ASLA...!

» FENERBAHçEM SEN çOK YAŞA CANIM FEDA OLSUN SANA ŞAMPİYON OLAMASANDA SENİ SEVİYORUM UNUTMA!!!

» FENERBAHçEM SENİN İçİN öLüRüM,BUNDA Hİç BİR SAKINCA YOK,BEN SENİN İçİN YAŞAMAYI GöZE ALMIŞIM!!!...

» FENERBAHçEM YAĞMUR çAMUR DEMEDİK SANA GELDİK,KADIKöYDE CİMBOMU YENDİK,ŞAMPİYONLUĞU CİMBOMA MEN ETTİK!!!...

» FENERBAHçEYİ çEKEMEYENLER çATLASIN! 6 KASIMI NE çABUK UNUTTUNUZ! BİZ UNUTMADIK KORKMAYIN SİZEDE UNUTTURMAYCAĞIZ çüNKü SİZE BUNU HER ZAMAN YAŞATTIRACAĞIZ GALATASARAYLILAR.

» FENERBAHçEYİ TUTMANIN EN SIKICI TARAFİ HEP KAZANMAK VE HEP ŞAMPİYON OLMAKTIR.

» Fenere hasta olan bir daha bu hastalıktan kurtulamaz çünkü takımını seven insan bir daha başka takım tutamaz.

» Fenerim: her şeyimsin,dünyadaki tek yaratılmışsın...

» Fenerli misin Allah başına dert vermesin verirse cehennemlik olursun...

» FENERLİLERE DUYURU GALATASARAYIN MADDİ DURUMU ELVERİŞLİ DEĞİLMİŞ. LüTFEN
YARDIM EDİN!
https://karaambar.yetkin-forum.com/

FENERBAHÇE MESAJLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FENERBAHCE